dr Bartosz Ziemblicki Bartłomiej Klinowski

WYRÓŻNIKI KANCELARII

Strona Główna > Wyróżniki Kancelarii
Kancelarii prawa gospodarczego jest we Wrocławiu wiele. Kancelarii, którym warto zaufać, już znacznie mniej. Zobacz dlaczego warto z nami współpracować.

Na dobrą obsługę prawną składa się szereg czynników. Należą do nich komfortowa komunikacja, szybkość działania, dyspozycyjność. Ale najważniejsze są kwalifikacje prawników. Zespół skutecznych, doświadczonych i energicznych prawników, w pełni zaangażowanych w prowadzone sprawy i kierujących się interesem Klienta we wszystkich jego aspektach, gwarantuje maksymalną ochronę tychże interesów.

1
Siła zespołu
Nawet najlepszy prawnik nie jest w stanie zapewnić rzetelnej obsługi prawnej, jeśli działa sam. W ZKZ sprawy analizujemy zespołowo, gdzie każdy może dorzucić cenną uwagę ze swojej specjalności.
2
Doświadczenie i nowoczesność
Zespół kancelarii składa się zarówno z bardzo doświadczonych prawników, z długim stażem pracy w zawodzie, jak i z młodych energicznych absolwentów prawa i aplikacji prawniczych, obeznanych w nowościach technologicznych (elektroniczne postępowanie upominawcze, portale informacyjne sądów). To połączenie skutkuje wysoką skutecznością Kancelarii w prowadzonych sprawach, przy jednoczesnym szybkim tempie pracy.
3
Najwyższe kwalifikacje
W trosce o interesy naszych Klientów wciąż podnosimy swoje kwalifikacje. Prawnicy z Kancelarii ZKZ odbywają aplikacje prawnicze, piszą doktoraty z prawa oraz uczęszczają na prawnicze studia podyplomowe.
4
Komfortowa komunikacja
Komunikacja z Klientem odbywa się w sposób najbardziej dla niego dogodny: telefoniczna, tradycyjna, przy pomocy poczty elektronicznej, komunikatorów, Skype, fax, SMSów.
5
Dyspozycyjność
Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku od 8 do 17. Jednak stali klienci otrzymują numery telefonów komórkowych do prawników, opiekujących się ich sprawami. Dlatego w sprawach pilnych mogą zasięgnąć porady specjalisty w każdej chwili. Ponadto w razie potrzeby pełnimy dyżury w siedzibie klienta.
6
Obsługa w językach obcych
W dobie coraz powszechniej zawieranych kontraktów transgranicznych, bardzo istotna dla przedsiębiorców jest obsługa prawna w językach obcych. Standardowo obsługę prowadzimy w językach polskim, angielskim i niemieckim. W razie potrzeby także w innych.

WYRÓŻNIKI KANCELARII

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje o najnowszych zmianach w ustawodawstwie polskim

Zapisz się
Proszę podać adres e-mail.
Niepoprawny adres e-mail.
Taki adres już istnieje.
Adres został dodany. Dziękujemy!
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij[X]