dr Bartosz Ziemblicki Bartłomiej Klinowski

AUDYTY PODATKOWE

Strona Główna > Obsługa firm > Audyty podatkowe
Rezultatem audytu podatkowego może być nie tylko sprawozdanie z popełnionych przez przedsiębiorcę błędów czy przeoczeń. Audyt podatkowy jest także bardzo dobrą okazją do wskazania obszarów możliwej optymalizacji podatkowej.

Zasadniczo, skutkiem przeprowadzonego audytu podatkowego jest podsumowanie działań przedsiębiorcy w zakresie prawidłowości jego rozliczeń publicznoprawnych. Audyt służyć ma przede wszystkim ocenie czy skutki podatkowe przyporządkowane do określonych działań gospodarczych są prawidłowe.

 

Konsekwencją przeprowadzanych przez naszą kancelarię weryfikacji rozliczeń podatkowych jest niejednokrotnie konieczność dokonania stosownych korekt podatków, w czym oczywiście nasi klienci są wspierani.

 

Przeprowadzając audyt podatkowy staramy się także wskazać naszym klientom obszary możliwych działań optymalizacyjnych i także w tym zakresie przedsiębiorca może liczyć na naszą asystę w podjęciu stosownych działań, mających na celu odzyskanie nadpłaconych podatków. 

 

Przeprowadzamy audyty podatkowe w zakresie wybranych przez klienta podatków, a także, na życzenie klienta, przeglądy konkretnych obszarów aktywności przedsiębiorcy generujących określone ryzyko podatkowe (przykładowo: opodatkowanie dodatkowych świadczeń pracowniczych, reprezentacja, reklama, podatek u źródła).

 

1
Audyt podatkowy-wskazanie zidentyfikowanych ryzyk
2
Audyt podatkowy wskazanie obszarów optymalizacji
3
Przegląd konkretnych tytułów podatkowych
4
Przegląd wybranych aktywności przedsiębiorcy

WYRÓŻNIKI KANCELARII

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje o najnowszych zmianach w ustawodawstwie polskim

Zapisz się
Proszę podać adres e-mail.
Niepoprawny adres e-mail.
Taki adres już istnieje.
Adres został dodany. Dziękujemy!
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij[X]